ستوران ۵ ستاره “یو آن” در شنیانگ (Shenyang) چین از زمره رستوران های خوش نام چین است که آمیزه ای از طعم های غرب و شرق در آن سرو می شود.
ین رستوران با مساحتی برابر با ۸۵۰۰ مترمربع و طرحی از “گروه معماری نوتا” و “معماران اینجینیرز”، در سال ۲۰۰۹ میلادی، شامل چند بخش اصلی، سالن اصلی غذاخوری، سالن غذاخوری جانبی، سه اتاق خصوصی، پیشخوان سرو غذا، پیشخوان غذاهای دریایی، انبار و فضای آشپزخانه می باشد. نوتا شرکتی چند مدیریتی در طراحی است، با دامنه فعالیت در عرصه های برنامه ریزی شهری، معماری، سازه و طراحی داخلی که در سنگاپور افتتاح و اکنون با چند شعبه در کوآلالامپور، بانکوک، هنگ کنگ و شانگهای از دفاتر بی رقیب در عرصه طراحی است.

نمای بسیار جذاب رستوران یوآن بر پایه جداره تمام شیشه ای آن بنا شده است که ضمن برقراری ارتباط بصری درون و بیرون مجموعه، منظری از قلب سالن اصلی، جایی که صحنه اجرا و پیانو کانون فضا است، برای عابران به تصویر می کشد. به نقل از طراحان، جداره شیشه مرزی نامرئی است که طرح داخلی را به معماری بنا و نمای آن تسری می بخشد. نکته تاثیرگذار نما جداره یکدست گرانیت تیره ای است در پشت جداره شیشه ای، توسط نورهای قرمزی به صورت نامنظم تزیین شده است. گرانیت تیره ای که به صورت برش های افقی روی نما به کار گرفته شده است از یکسو ترکیب زیبایی در نما پدید می آورد و از سویی دیگر بر روی سقف و یا بعضا روی جداره ها با مصالح دیگری باز آفرینی شده اند.